Олег Орєхов: «Таке відчуття, що Гармаш спеціально виходить на якісь конфлікти і видаляється» ​

Динамо Київ 11 Квітня, 18:53 708
Олег Орєхов: «Таке відчуття, що Гармаш спеціально виходить на якісь конфлікти і видаляється» ​
Судити українське «класико» «Шахтар» - «Динамо» довірили Костянтину Трухановому. У цьому сезоні 42-річний рефері шість разів зустрічався з українськими грандами. Що цікаво - двічі обслуговував поєдинки «Динамо» і «Вереса» на НСК «Олімпійський».

В цілому, для харків'янина це вже друга дуель «Шахтаря» і «Динамо». Попередню майже рік тому виграли донеччани завдяки єдиному голу Феррейри. До Труханова тоді не було претензій. Ні у кого не виникає питань щодо його кваліфікації і сьогодні.

Олег Орєхов, екс-арбітр ФІФА:

- Я вважаю, нехай судить той, у кого вище професійні якості. Це, я думаю, не покарання: це говорить про те, що на сьогоднішній день цей арбітр є найкращим, і для нього це має бути не покарання, а заохочення. Уже від його роботи буде залежати, покарання це або заохочення.

З одного боку, ці ігри судити легше, тому що якість футболістів вища. З іншого боку - психологічний тиск, тому що ж ми повинні або одному президенту догодити, або через якийсь час - іншому, і вийти сухим з води. Цей менталітет десь закрадається. Може, сьогоднішньому поколінню – вже ні, але він може зіпсувати. В принципі, ніхто, хто погано або добре відсудив цей матч, не був покараний або заохочений чимось.

Завжди складно судити ігри, в яких футболісти намагаються компенсувати технічні моменти поштовхами, скандалами і так далі. Мені досі поведінка Гармаша викликає дуже багато питань. Таке відчуття, що людина спеціально виходить на якісь конфлікти і видаляється.

Я завжди хотів, щоб ці ігри проходили без якихось підводних течій, а були спрямовані на спортивну складову.