Франческо Баранка: «Не треба порівнювати телеканал Ахметова з рупором Гітлера. Просимо КДК про найжорстокіше покарання для Вернидуба»

Динамо Київ 12 Травня, 18:01 504
Франческо Баранка: «Не треба порівнювати телеканал Ахметова з рупором Гітлера. Просимо КДК про найжорстокіше покарання для Вернидуба»
Глава комітету ФФУ з етики та чесної гри Франческо Баранка пояснив рішення передати справу Вернидуба в КДК з вимогою найжорстокішого покарання. Тепер тренера може чекати не тільки 100-тисячний штраф, але і дискваліфікація.
- Моє бачення таке, що політика, насильство, образлива поведінка повинна стояти осторонь від футболу. Ми говоримо про спорт як про приклад для молоді і взагалі для всіх. Ті, хто знаходяться в футболі, повинні вести себе по принципам fair-play і користуватися правилами етики.

У ситуації з Вернидубом ми прийняли рішення передати справу в КДК. Ми завжди готові прийняти вибачення і розуміємо, що тренер міг бути злим після поразки. Але не можемо допустити ототожнення з тими, хто вбив мільйони. І не треба порівнювати медіа канали Ріната Леонідовича Ахметова з рупором Гітлера. Це вже занадто.

Швидше за все, «Зоря» буде грати в Лізі Європи. Думаєте, УЄФА і ФІФА будуть щасливі тим, що учасник турніру звинувачує канали «Футбол» у зв'язках з нацизмом? Я так не думаю. У нас всього тиждень до фіналу Ліги чемпіонів в Києві. Це шанс показати всьому світу, яка Україна гарна країна.

Ми повинні тримати марку і заспокоювати всіх своїми рішеннями. В Італії у нас 22 телеканала. Кожен підтримує свій клуб, але переходити межу не можна. Футбол є футбол, політика є політика.

Будемо просити КДК про найжорстокіше покарання для Вернидуба», - підсумував Баранка в інтерв'ю «Футбол NEWS».