Андрій Шахов: «Баранка хоч один клуб за договорняки покарав? Звичайно, простіше Вернидубом займатися»

Футбол України 13 Травня, 11:57 645
Андрій Шахов: «Баранка хоч один клуб за договорняки покарав? Звичайно, простіше Вернидубом займатися»
Заступник головного редактора журналу «Футбол» прокоментував висловлювання голови комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранки щодо можливого покарання наставника «Зорі» Юрія Вернидуба.

- Баранка: «Моє бачення таке, що політика, насильство, образлива поведінка повинна стояти осторонь від футболу. У ситуації з Вернидубом ми прийняли рішення передати справу в КДК. Ми завжди готові прийняти вибачення і розуміємо, що тренер міг бути злим після поразки. Але не можемо допустити ототожнення з тими, хто вбив мільйони. І не треба порівнювати медіа з рупором Гітлера. Це вже занадто.

Ми повинні тримати марку і заспокоювати всіх своїми рішеннями. В Італії у нас 22 телеканали. Кожен підтримує свій клуб, але переходити межу не можна. Футбол є футбол, політика є політика. Будемо просити КДК про найжорсткіше покарання для Вернидуба» ©

А моє бачення таке, що Баранка повинен стояти в стороні від футболу. Це не образа?

Зарплата величезна (нагадаю, що ФФУ - не приватна лавочка), а віддача на нулі. Зате просторікує, ніби хоч один клуб за договорняки покарав! Або запобіг договорнякам прийдешнім! Або у нас за Баранки договірних матчів не передбачається? Але звісно, набагато простіше Вернидубом займатися. Для цього ж не треба бути семи п'ядей у чолі...

«Ми повинні заспокоювати всіх своїми рішеннями». Багатьох заспокоїв? Або тільки сам себе, своє начальство і спонсорів?

«В Італії у нас 22 телеканали. Кожен підтримує свій клуб». Допускаю, що в Італії 22 телеканали, хоча, думаю, набагато більше. А клубів в Італії теж 22?» - написав Шахов на своїй сторінці у Facebook.