​Темур Парцванія: «Чекаю вибачень від Владислава Гельзіна та керівництва «Олімпіка» і хочу послухати Олега Венглинського»

Футбол України 14 Травня, 20:54 878
​Темур Парцванія: «Чекаю вибачень від Владислава Гельзіна та керівництва «Олімпіка» і хочу послухати Олега Венглинського»
Захисник «Олімпіка» Темур Парцванія прокоментував рішення Комітету Етики та Чесної гри, який визнав його невинним і відкинув звинувачення президента клубу Владислава Гельзина в тому, що Парцванія і Еммерсон могли бути замішані у здачі гри 26-го туру УПЛ з «Чорноморцем».
— Справедливість восторжествувала! Комітет з етики і чесної гри ФФУ не знайшов у моїх діях і діях Еммерсона будь-яких моментів, які свідчили б про здачу матчу з «Чорноморцем» 7 квітня цього року. Ми повністю виправдані органами ФФУ і з першої хвилини допомагали в розслідуванні. Нам нічого приховувати, ніколи у своїй кар'єрі я не грав в брудні ігри і не збираюся цього робити! Тепер хочу, щоб переді мною вибачилися ті люди, які ставили під сумнів мою чесність, завдали шкоди моїй репутації як футболіста, так і людини. Чи у нас вважається нормою стрясати словами повітря, не маючи доказів? Чекаю вибачень від президента «Олімпіка» Владислава Гельзіна і керівництва клубу, який засумнівався в моєму чесному ставленні до футболу. двічі я їздив на поліграф, результати якого нам не показали. Він у пресі багато говорив про це, тепер хочеться, щоб визнав свою неправоту і нам приніс вибачення. Хочу почути експертів програми «Профутбол», зокрема, Олега Венглинського, який в ефірі передачі також публічно сумнівався в нашій чесності. Тепер вони визнають свою неправоту? - написав Парцванія на своїй сторінці в Instagram .