УПЛ підтвердила зняття «Полтави» зі змагань

Футбол України 22 Червня, 18:46 822
УПЛ підтвердила зняття «Полтави» зі змагань
Українська Прем’єр-Ліга підтверджує зняття ФК «Полтава» зі змагань УПЛ та ініціює процедуру визначення нового Учасника Ліги.

Сьогодні, 22 червня 2018 року, Українська Прем’єр-Ліга отримала лист від ФК «Полтава», в якому клуб підтвердив зняття зі змагань УПЛ. Причиною зняття ФК «Полтава» називається «неготовність стадіону «Локомотив» та неможливість проведення ігор на резервному стадіоні «Ворскла».

5 червня 2018 року, під час Загальних зборів Учасників УПЛ, ФК «Полтава» було вручено атестат ФФУ на участь у змаганнях УПЛ, в якому вказувалось, що основний стадіон клубу – стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. Резервний стадіон клубом визначений не був взагалі. При цьому, клуб жодного разу не повідомляв УПЛ про намір проводити домашні матчі на стадіоні «Локомотив».

Таким чином, УПЛ не розуміє причин чи підстав, з яких ФК Полтава у своїх листах називає стадіон «Локомотив» основним, а стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського – резервним.

Крім цього, Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ своїм рішенням від 21 червня 2018 року заборонив проведення матчів серед команд УПЛ у сезоні 2018/19 років на стадіоні «Локомотив» через його невідповідність регламентним вимогам ФФУ та УПЛ.

В будь-якому разі, виходячи із офіційних листів ФК «Полтава», УПЛ, діючи відповідно до вимог Статуту з метою забезпечення цілісності та безперервності змагань, ініціює проведення Загальних зборів Учасників УПЛ з наміром виключення ФК «Полтава» з числа Учасників УПЛ та визначення і прийняття нового Учасника.

Враховуючи, що ситуація, яка склалась у зв’язку зі зняттям команди ФК «Полтава» зі змагань, прямо не передбачена регламентними документами Ліги, визначення нового Учасника УПЛ відбуватиметься відповідно до п. 9.7 ст. 5 Регламенту змагань УПЛ, згідно з яким новий Учасник буде визначений Виконавчим комітетом ФФУ на підставі пропозиції УПЛ.