Мирон Маркевич: «З часом Лунін стане основним голкіпером «Реалу»

Футбол України 27 Червня, 21:34 1107
Мирон Маркевич: «З часом Лунін стане основним голкіпером «Реалу»
Голова комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич розповів про трансфер Луніна в «Реала» та свою подальшу співпрацю з Федерацією футболу України.

- Перехід Луніна із «Зорі» в «Реал» - історичний для України?

- Перш за все, радий за нашого гравця, що перейшов до такого солідного клубу. Звичайно, для Андрія це серйозний крок вперед. Він хлопець працьовитий. Спочатку Лунін починав у нас грати в футбольній школі «Металіста». Я його добре пам'ятаю. Пізніше наші шляхи перетнулися в «Дніпрі». В обох клубах з ним працювали хороші тренери. Ну і звичайно, великий плюс в тому, що Вернидуб в нього повірив і дав йому грати. Ці складові посприяли тому, що Лунін перейшов до «Реалу». Для нього, поки що, все складається добре. Я йому бажаю тільки успіхів.

- Які перспективи у Луніна заграти в основному складі «королівського клубу»?

- Думаю, що з часом Лунін стане основним голкіпером «Реалу».

- Які найсильніші якості у Луніна?

- Працездатність, працездатність і ще раз працездатність. Він любить працювати. Це дуже важливо для футболіста, а для воротаря тим більше.

- Андрій простий в спілкуванні і складається враження, що зіркова хвороба - це не про нього...

- Бажаю, щоб він не мінявся і був таким, яким він є. Якщо Лунін буде продовжувати працювати над собою, то все в нього буде добре.

- Нещодавно в українському футболі виник черговий скандал. «Полтава» по спортивному принципу вийшла в УПЛ, але президент Леонід Соболєв вирішив розпустити команду і знятися зі змагань...

- Чесно кажучи, так і не зрозумів, що відбулося. Ніякої логіки в діях Соболєва немає. Витратити чималі гроші, вивести команду у Премє'р-лігу, а потім розпустити... Навіть не знаю... То справа президента, що тут можна додати?

- У вас закінчується контракт з ФФУ і ви планували зустрітися з Павелко. Чи відбулася ця зустріч і, що на ній вирішили?

- У нас була поверхнева розмова. Президент ФФУ висловив надію, щоб я залишився, але конкретно на цю тему ми ще не розмовляли. У мене залишилось півтора місяці контракту з ФФУ, до кінця липня. Думаю, що ближче до завершення договору ми зустрінемся з Павелко і обговоримо ситуацію.

- Нещодавно ви підтвердили інтерес до вашої персони з боку польської «Легії», але тоді не було ніякої конкретики. За останній час вам надходили пропозиції від інших клубів?

- Небагато, але були. Правда, не те, що хотілося б... Я вже говорив, що якщо буду тренувати, то це буде моя остання команда в кар'єрі. Хочеться прийняти участь у серйозному проекті. А так, не бачу сенсу іти аби куди. Коли тобі не цікаво, то навіщо мучити себе і ще когось...