Виконком ФФУ затвердив Регламент, де передбачається можливе збільшення УПЛ та введення VAR

Футбол України 22 Липня, 17:44 893
Виконком ФФУ затвердив Регламент, де передбачається можливе збільшення УПЛ та введення VAR
21 липня в Одесі відбулося виїзне засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України. За підсумками роботи виконком ухвалив низку рішень.

Зокрема, Виконком ФФУ підтримав проект рішення про передачу до статутного капіталу ТОВ «ФФУ Маркетинг» усіх комерційних прав, які належать федерації.

Також Виконком ФФУ затвердив Договір про організацію та проведення Всеукраїнських змагань із футболу серед команд клубів УПЛ спортивних сезонів 2018/2019, 2019/2020 та 2020/2021, затвердив план-календар Всеукраїнських змагань із футболу сезону-2018/2019 та затвердив в цілому Регламент Всеукраїнських змагань із футболу серед команд клубів УПЛ сезону 2018/2019, в якому передбачена можливість збільшення в наступному сезоні кількості учасників Прем’єр-ліги до 16-ти команд.

Під час засідання Виконкому ФФУ також розглядалося питання щодо перспективи введення системи VAR в Україні. Зокрема, голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі проінформував учасників засідання про хід підготовки до використання системи та кроки, які необхідно здійснити для її впровадження та ефективної роботи. Як відзначив під час розгляду питання президент Федерації футболу України Андрій Павелко, система VAR може запрацювати у вітчизняному чемпіонаті ще до кінця поточного року. Попереднє тестування відповідного обладнання проводилося вже на матчі Суперкубку України, який відбувся 21 липня в Одесі.