​«Буде, що показати онукам»: як живуть футболісти з найгіршим рейтингом FIFA 18

Світовий футбол 28 Липня, 11:57 3860
​«Буде, що показати онукам»: як живуть футболісти з найгіршим рейтингом FIFA 18
Найнижчий рейтинг футболістів в FIFA 18 — 46 зі 100. Ним розробники оцінили десять гравців, дев'ять з яких — професійні спортсмени з нижчих ліг, а один працює в німецькому клубі.

Видання Bleacher Report поговорило з власниками найнижчих показників в симуляторі і дізналося, як вони ставляться до своєї статистики.

Макс Райт — клуб «Грімсбі Таун», футболіст з рейтингом 46 в FIFA 18

Люди думають, що я засмучений через свій поганий рейтинг, але я граю стільки, скільки себе пам'ятаю. Всі мої друзі грають. Люди шукають мене в Твіттері після цього. Навіть маленькі діти в Скарборо приходять до мене і кажуть: «Я грав тобою в FIFA».

Харрі Кліфтон — клуб «Грімсбі Таун», футболіст з рейтингом 46 в FIFA 18

Розробники не бачили, як ми граємо. Вони побачили, що ми нещодавно вийшли в Лігу 2 (четвертий за значимістю дивізіон в Англії) і зробили те, що змогли. Вони просто спробували змоделювати нижчі ліги, тому тут мало деталей.

Не думаю, що хтось із творців гри дуже турбувався про те, щоб статистика була точною. Вони точно вказали мою дату народження, це вже добре.

Баррі Річардсон — футболіст з рейтингом 46 в FIFA 18, колишній голкіпер

Є близько 400 іспанців, які стежать за мною і роблять відео на YouTube про те, як я граю. Вони змушували забивати мене неймовірні голи і все таке. І ще надсилають мені твіти з проханням ретвітів. Це для мене дивно.