Йожеф Сабо: «Здивований, як Яремчука відпустили із «Динамо»...

Динамо Київ 8 Вересня, 20:43 1503
Йожеф Сабо: «Здивований, як Яремчука відпустили із «Динамо»...
Колишній тренер збірної України Йожеф Йожефович Сабо поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу збірних України та Словаччини.
— Збірна Словаччини сильніша за чехів, у яких не було в складі чотирьох основних гравців. В тому протистоянні ми були фаворитами. В матчі із словаками гра буде важкою і шанси 50 на 50. В них хороша команда. Тим більше, грати на третій день важкувато. Побачимо, як футболісти перенесли навантаження. Як на мене, то має бути той же склад, що і в грі проти збірної Чехії. Як поведе себе Шевченко в цій ситуації – будемо бачити.

У будь-якому разі, Яремчук дуже здорово зіграв, молодець. Він сильніший інших наших центральних нападників. Я, взагалі, здивований, як його відпустили у свій час із «Динамо». Було видно, що цей хлопець буде рости. Можна бути впевненими, що він і далі додаватиме в грі і буде ще сильнішим. Роман має всі данні - швидкість, добре грає головою, грає на випередження, контролює м'яч.

В нас ще Маліновський виріс – хороший футболіст. Марлос добре грає... Ну і під ними Степаненко, який ефективно грає у відборі. В минулій грі ми мали повну перевагу в середині поля. Єдине, що не сподобалося – забули про фланги. А наша гра будується саме через них, тим більше маючи Яремчука, який чудово підходить під таку тактику.

Розмовляв Микола Тимощук