​Святослав Сирота: «Циганков – знахідка для збірної. Він має якість, яка є не у всіх»

Збірна України 11 Вересня, 21:08 1579
​Святослав Сирота: «Циганков – знахідка для збірної. Він має якість, яка є не у всіх»
Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота поділився із 1927.kiev.ua думками про стартові матчі збірної України в Лізі націй.

— Думаю, що гра збірної сподобалася всім. Команда не відсиджується, а нав’язує свою гру супернику. Чехи і словаки ніколи не були супер-технічними, але по бійцівських якостях, єдиноборствах вони дійсно виділялися. Грають в «англійський футбол», так би мовити. І наша збірна в цьому компоненті не поступилася, а навіть нав’язувала свою гру. Так, весь матч в одному темі не зіграєш, але, в основному, диктувала правила гри на полі. Це імпонує нашим вболівальникам і спеціалістам. Головне, що ми бачимо футбол, який приємно дивитися, і не плюємося зі словами: «Як вони грають?! Як так можна?!». Навіть якщо десь щось не виходить – не все одразу. Видно, що хлопці хочуть грати і ніхто не «відбуває номер».

— Кого із гравців можна виділити?

— Я виділив би Маліновського. Не скажу, що він кращий всіх, але сьогодні Руслан дійсно підсилив нашу команду. Яремчука також – нехай не виходить зараз забити, але є багато моментів, багато роботи виконує, тиску на суперника. Як тільки почне забивати – може стати найкращим бомбардиром збірної. В нього все для цього є.

Звісно, і Циганкова потрібно відзначити – технічний, є швидкість. В нього є якість, яку не всі мають – чуття голу. Він опиняється в потрібний момент у потрібному місці. Той же Герд Мюллер часто опинявся в потрібному місці і забивав дуже багато голів. Віктор в цьому плані – знахідка для збірної України.

Зінченко теж добре підсилює команду. Помітно, що в цій тактичній схемі кожен має своє місце на полі. Два матчі – дві перемоги. Варто подякувати за гру і привітати Шовковського із вдалим деб’ютом. Можливо, ці дві перемоги пов’язані із його приходом? Можна задуматися над цим.

Розмовляв Микола Тимощук