«Нехай до дружин їдуть у ліжку працювати»: пресконференція Олександра Петракова після матчу з «Рієкою»

Збірна України 18 Травня, 21:31 16206
«Нехай до дружин їдуть у ліжку працювати»: пресконференція Олександра Петракова після матчу з «Рієкою»
Наставник збірної України Олександр Петраков оцінив контрольний матч проти «Рієки» (1:1), а також розповів про підготовку до поєдинку проти Шотландії.

Про матч з «Рієкою»: «Сьогодні була не та картинка, яка має бути. Дуже важка дорога, зранку встали, півтори години до аеропорту, а потім затримка рейсу. Це я поясню, щоб ви розуміли. Це не виправдання, але просто розповідаю. Хлопці в готелі годину відпочили, потім установка та гра. Тож я вдячний хлопцям за гру. Було видно, що дуже тяжко їм, претензій у мене немає».

Про можливе відрахування зі складу трьох гравців «Динамо»: «А що - це катастрофа? ЗМІ обговорювати починають: не буде Гармаша, не буде Буяльського, не буде Бєсєдіна. Не розумію, дивні питання. Я – головний тренер, у мене є штаб, ми рішення ухвалюємо. Незабаром дізнаєтесь ситуацію щодо заявки. Працювати їм доведеться у ліжку зараз, вони до дружин їдуть. Даю їм два дні відпочинку, нехай до дружин їдуть у ліжку працювати».

«Перша частина зборів пройшла, я задоволений. Зараз прийматимемо рішення по заявці, складні питання. Мені кажуть, що 23 травня буде матч, з ким – не знаю. Я не можу говорити, але скажу, що ми зіграємо на 90% проти Демократичної Республіки Конго. Це 26 травня гра. Після чекатимемо наших гравців з Англії, з Італії. Головне, щоби хлопці були здорові».