Провальний другий тайм. «Динамо» розгромно програло «Ліону»

Провальний другий тайм. «Динамо» розгромно програло «Ліону» | 19-27
У другому за день товариському поєдинку між «Динамо» та «Ліоном» французи взяли реванш в українського клубу.

Товариський матч (другий)

Ліон – Динамо – 3:0

• Голи: Люкеба, 53, Буайє, 74, Легга, 78

В першій дуелі українського та французького грандів доволі переконливу перемогу святкувало Динамо – 3:1.

В другому матчі, який стартував о 22:00, тренери випустили на поле склади близькі до оптимальних. Зокрема, за Ліон зі стартових хвилин зіграв Тете, який втік зі Шахтаря і Лаказетт – він повернувся до рідного клубу з Арсеналу.

Перший тайм завершився без голів, але нудною гру назвати не можна. Роботи вистачало в обох голкіперів.

Стислий аналіз після першого тайму (рахунок був 0:0):

• Ліон не виставив на матч основних складів Пакетá (2860 хвилин), Ауара (2658 хвилин) та Какере (2489 хвилин), а це другий, четвертий та п’ятий ігровий час в минулому сезоні, тож півзахист важко назвати основним; з ними було би ще складніше
  • відчувалося, що Ліон вибухнув у першій половині тайму та поступово здувся - вони лише починають підготовку до сезону, тож процес очікуваний
  • Динамо створило момент для Буяльского на початку, але пізніше скотилося до типового себе зразка єврокубків останніх 20 років з передачами в боротьбу на форварда
  • не без везіння вистояли; ще потрібно протриматися близько 15-20 хвилин у другому та дочекатися змін у складі Ліона, які додатково розмиють склад; тоді вже можна навіть спробувати чіплятися за якісний результат

Відразу по перерві Бущан, який досить впевнено відіграв перші 45 хвилин, відбив м'яч перед собою, Люкеба випередив опонентів і добив м'яч у сітку – 1:0.

Як не старалися, зрівняти рахунок підопічні Луческу не змогли. Ба більше, Ліон довів рахунок до розгромного. Буйє відверто здивував Бущана дальнім ударом. Голкіпер провів м'яч поглядом. Трохи згодом Лега ефектно перекинув воротаря після провалу оборони киян.

0:3 – Динамо отримало болючий урок за тиждень до матчу кваліфікації Ліги чемпіонів проти Фенербахче.

Стислий аналіз після другого тайму (3:0):

• цікаво чим обумовлена зміна Буяльського; з одного боку могла бути логіка підвищення швидкості при транзиції за рахунок Циганкова, а можливо пошкодження і імпровізація через відсутність змоги використувати Гармаша (грав у першому матчі)
  • форма наших гравців основи все ще не оптимальна і виправити до першого матчу з Фенербахче її вже не вдасться, тож головне тепер не втратити шанси вже у Лодзі
  • 0:3 вражають зі знаком мінус, бо вже суттєво нічого організаційно не змінити за тиждень, що Сидорчук, що Шапаренко на здатні виправляти власні ж помилки, яких в них відверто забагато; швидкий гол турків може запросто розвалити цю команду, бо паливні баки майже порожні, почнуться емоції та фоли
  • дуже бентежить факт, що напівдитячий склад резервістів Ліона відверто знущався над основою Динамо після 70‘ хвилини, гравці раз по раз провалювалися позиційно, банально не встигаючи позицію поновлювати; нам треба готувати Гармаша та ще 4 гравців виходити з турками після 60 хвилини, ці чотири прізвища сьогодні виглядають нашою єдиною надією