Динамо Київ 14 Лютого, 18:29 1167
«Чому Луческу досі не награє склад для УПЛ». Експрес-аналіз матчу «Динамо» – «Пахтакор» | 19-27 Фото: ФК Динамо
Киянам не вдалося забити.

«Динамо» на зборі в Туреччині провело черговий спаринг, а суперником був «Пахтакор» з Узбекистану. Наставником команди є екс-гравець киян Максим Шацьких.

Команда Мірчі Луческу зазнала поразки з рахунком 0:1, єдиний гол забив Ханданов.

Динамо - Пахтакор 0:1

• Гол: Ханданов, 35

Блогер Михайло Смоловий про матч:

Стисло після першого тайму (рахунок був 0:1):

• Попов вже на 1 хвилині не зміг підлаштуватися під м’яч, біда величезна, бо НІЧОГО з концентрацією увагу динамівських ЦЗ не змінилося від осені; занадто проста ситуація для браку на такому рівні
  • Дячук за 10 хвилин награв на повернення до оренди, занадто невпевнена гра в пас, що давно вже є його головною вразливістю, геть чисто викопаний Микита, бо в повітрі сильніший, ніж внизу
  • Яцик таке враження, що навмисно ховається від м’яча у складних ситуаціях на власній половині, коли команда намагається вийти із захисту, активнішим стає на чужій половині, наче зовсім інший гравець, бо наважується на рулетку у чужому штрафному; якось не помітно в нього відчуття пасової лінії в білд апі, наче поруч з м’ячем, але фізично йому віддати можливості немає, у випадку перехоплення він не встигне швидко втрутитися у відбір (горе-лишенько усіх півзахисників динамівської Академії після звільнення іспанців, бо не навчають геометрії гри в пас)
  • кияни добряче намучилися з тиском узбеків (уявляєте, як тупо це звучить?), але узбеки краще готові тиснути, ніж ми виходити з-під їх тиску
  • моментів з гри досі немає, лічені рази команда переходила на тривалі розіграші, Супряга сумував та нудьгував, бо і закидання зникли, як на початку зборів
  • пропущений гол - пісня, і це від команди, яку тренує...колишній асистент Хацкєвіча; сам Хацкєвіч вже певно вів би 4:0 або 5:0; нахіба Дячук поліз туди та дозволив себе так легко обіграти є загадкою, це спричинило втрату позицій та орієнтирів усіма, але потім згадую, що в оренді Максим вже з 10 хвилини матчу
  • враження гнітючі, бо команда і не грала у бий-біжи, як на початку зборів лонгболами, але ж і в позиційний напад із розіграшами команда теж не грала, якась відверта х**ня посередині, але і ні туди, і не сюди
  • якщо Динамо програє матч асистенту Хацкєвіча, то це буде однією з найбільших невдач у новітній історії клубу, на фоні яких 4-е місце в групі ЛЄ, то ще неабияке досягненя

Стисло після другого тайму (фінальний рахунок 0:1):

• якщо подивитися на розподіл передач в перші 10 хвилин тайму, то деякі гравці м’яча практично не торкалися в атаці, лічені рази (Яцик, Волошин та Супряга), коли так, то команда не використовує увесь наявний потенціал, про який результат може йти мова; комбінують декілька гравців, але не команда
  • не доганяю, чому один Сидорчук мусить і атаки починати від власного штрафного, і кіпера суперників пресингувати у чужому; де решта гравців, та, коли ці гравці нарешті стануть командою, бо старт УПЛ вже ближче, ніж багато хто думає
  • не доганяю і логіку діда, чому досі Динамо не награє склад для УПЛ, діти губляться, не розуміючи базових принципів, яких немає в Мороза/Костюка, бо в них «дінамавскій футбол» і довгі передачі, діти з іншими на різних хвилях
  • навіть Антон лупить з лінії штрафного, ігноруючи порожнього Беніто...
  • після замін пішов уже справжній «дінамавскій футбол», футболісти нарешті майже заговорили однією мовою, бий вперед, біжи вперед, класика, бо щойно м’яч зупиняли, то Гармаш, Кабаєв і Андрієвський виконували Цирк дю‘Солей
  • важко зрозуміти дії Кабаєва в ряді епізодів, є купа варіантів зіграти в пас, бере на себе і втрачає момент, коли пас виконувати доцільно; коли треба самому, шукає пас; зараз команді нах** не потрібні його соло в епізодах, де є пас, він має стати частиною механізму, поясніть вже йому хтось
  • важко збагнути цілі, які переслідує дід, Лонвейка замість Яцика дуже бракувало основі; тим, хто звик грати бий-біжи Джастін безкорисний партнер; якщо задача дати дітям зіграти з основою, щоб чомусь навчитися, то вже запізно (УПЛ за 2.5 тижні), вчитися діти мали в Мороза/Костюка, граючи за тими ж принципами, що й перша команда (а вони...не грали)
  • який практичний сенс експериментів зараз, якщо діти все одно не грають так, як гратиме основа вже зовсім скоро, а можливо і ніколи вже не гратимуть
  • поразка асистенту Хацкевича - це один з найганебніших днів в новітній історії клубу
  • ось такі матчі є оцінкою роботи динамівської Академіі та пана Іщенка зокрема, а не розгромні перемоги над юнацьким складом Баварії; різні ігрові принципи - різні підсумки; то до чого готували дітей останні роки?

Наступний матч «Динамо» проведе проти «Лієпаї» 17 лютого.